|
|
|
|
1
-
Schoolgym
Schoolgym
Aanvang: 08:00
Einde: 14:30
-
Eindeweeksborrel
Eindeweeksborrel
Aanvang: 21:00
Einde: 23:30
• •
|
2
-
Dartavond, org. de ijsclub
Dartavond, org. de ijsclub
Aanvang: 18:00
Einde: 23:30
•
|
3
|
4
|
5
|
6
-
Kroospikkers gz
Kroospikkers gz
Aanvang: 16:00
Einde: 18:00
-
Biljart Raadhuis 3 - HZP 2
Biljart Raadhuis 3 - HZP 2
Aanvang: 19:30
Einde: 23:30
-
Volleybal GZ
Volleybal GZ
Aanvang: 19:30
Einde: 23:00
• • •
|
7
-
Open eettafel
Open eettafel
Aanvang: 11:00
Einde: 14:00
-
Breicafe KZ
Breicafe KZ
Aanvang: 14:00
Einde: 16:30
-
Kroospikkers
Kroospikkers
Aanvang: 18:00
Einde: 20:30
-
biljart Raathuis 2 kz
biljart Raathuis 2 kz
Aanvang: 20:00
Einde: 23:30
• • • •
|
8
-
Schoolgym
Schoolgym
Aanvang: 08:00
Einde: 14:30
•
|
9
-
Fam. van Dijk
Fam. van Dijk
Aanvang: 12:00
Einde: 18:00
-
Volleybal heren 1 - Fusion 4
Volleybal heren 1 - Fusion 4
Aanvang: 15:30
Einde: 18:00
• •
|
10
-
Daphne de Haas KZ
Daphne de Haas KZ
Aanvang: 12:00
Einde: 18:00
•
|
11
-
Kroospikkers
Kroospikkers
Aanvang: 19:00
Einde: 20:00
•
|
12
-
Puzzel en bibliotheek
Puzzel en bibliotheek
Aanvang: 14:00
Einde: 16:30
-
Badminton
Badminton
Aanvang: 20:00
Einde: 21:30
• •
|
13
-
Kroospikkers gz
Kroospikkers gz
Aanvang: 16:00
Einde: 18:00
-
Biljart Raadhuis 1 - Poort 2
Biljart Raadhuis 1 - Poort 2
Aanvang: 19:30
Einde: 23:30
-
Volleybal GZ
Volleybal GZ
Aanvang: 19:30
Einde: 23:00
• • •
|
14
-
Kroospikkers
Kroospikkers
Aanvang: 18:00
Einde: 20:30
•
|
15
-
Schoolgym
Schoolgym
Aanvang: 08:00
Einde: 14:30
-
Oekraine Molenlanden
Oekraine Molenlanden
Aanvang: 09:00
Einde: 13:00
-
Eindeweeksborrel
Eindeweeksborrel
Aanvang: 21:00
Einde: 23:30
• • •
|
16
-
Oranjevereniging GZ +KZ
Oranjevereniging GZ +KZ
Aanvang: 09:00
Einde: 16:00
•
|
17
|
18
-
Kroospikkers
Kroospikkers
Aanvang: 19:00
Einde: 20:00
•
|
19
-
Puzzel en bibliotheek
Puzzel en bibliotheek
Aanvang: 14:00
Einde: 16:30
-
Biljart Raadhuis 2 - DGL 4
Biljart Raadhuis 2 - DGL 4
Aanvang: 19:30
Einde: 23:30
-
Badminton
Badminton
Aanvang: 20:00
Einde: 21:30
• • •
|
20
-
Kroospikkers gz
Kroospikkers gz
Aanvang: 16:00
Einde: 18:00
-
Biljart Raadhuis 3 - Poort 4
Biljart Raadhuis 3 - Poort 4
Aanvang: 19:30
Einde: 23:30
-
Volleybal GZ
Volleybal GZ
Aanvang: 19:30
Einde: 23:00
• • •
|
21
-
Breicafe KZ
Breicafe KZ
Aanvang: 14:00
Einde: 16:30
-
Kroospikkers
Kroospikkers
Aanvang: 18:00
Einde: 20:30
-
Cora de Groot KZ
Cora de Groot KZ
Aanvang: 19:00
Einde: 22:00
• • •
|
22
-
Schoolgym
Schoolgym
Aanvang: 08:00
Einde: 14:30
-
PV de Groot KZ
PV de Groot KZ
Aanvang: 17:00
Einde: 23:30
• •
|
23
-
Volleybal heren 1 - Move 4U 3
Volleybal heren 1 - Move 4U 3
Aanvang: 15:30
Einde: 18:00
•
|
24
|
25
-
Kroospikkers
Kroospikkers
Aanvang: 19:00
Einde: 20:00
-
Vergadering Roparun KZ
Vergadering Roparun KZ
Aanvang: 20:15
Einde: 23:15
• •
|
26
-
Puzzel en bibliotheek
Puzzel en bibliotheek
Aanvang: 14:00
Einde: 16:30
-
Biljart Raadhuis 2 - Vriendschap 3
Biljart Raadhuis 2 - Vriendschap 3
Aanvang: 19:30
Einde: 23:30
-
Badminton
Badminton
Aanvang: 20:00
Einde: 21:30
• • •
|
27
-
Kroospikkers gz
Kroospikkers gz
Aanvang: 16:00
Einde: 18:00
-
Biljart Raadhuis 1 - KOT 61 2
Biljart Raadhuis 1 - KOT 61 2
Aanvang: 19:30
Einde: 23:30
-
Volleybal GZ
Volleybal GZ
Aanvang: 19:30
Einde: 23:00
• • •
|
28
-
Breicafe KZ
Breicafe KZ
Aanvang: 14:00
Einde: 16:30
-
Kroospikkers
Kroospikkers
Aanvang: 18:00
Einde: 20:30
• •
|
29
-
Schoolgym
Schoolgym
Aanvang: 08:00
Einde: 14:30
-
Eindeweeksborrel
Eindeweeksborrel
Aanvang: 21:00
Einde: 23:30
• •
|
30
|
31
-
Fam. Mengelkamp
Fam. Mengelkamp
Aanvang: 12:00
Einde: 19:00
•
|
|
|
|
|
|
|
|